| lollypop14dragutza a întrebat:

Buna ma puteti ajuta va roog..am un caine mic bichon maltese si vreau sa il iau anul asta si pe el in concediu la mare...stiti cumva pensiuni sau hoteluri care accepta lucrul asta.dar nici ff scump sa fie. oriunde la mare dar nu in mamaia sau costinesti va rog ma puteti ajuta.si dupa aceea vom pleca pe la munte undeva vatra dornei sigisoara nu stiu sigur pe acolo stiti cumva.raspuns repedeeeeee dau funda si vot.

1 răspuns:
| xzawn17 a răspuns:

Salut! Nu cred ca mai esti pe cont raspunsul fiind din 2012hee hee dar e o pensiune Pensiune Lili in Eforie de Nord