| JustStitch a întrebat:

Mă simt extrem de singur, chiar si azi de ziua mea. Se mai simte cineva la fel ca mine? Poate putem vorbi puțin.

10 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Inseamna ca inca nu te-ai uitat prin astronomie sa vezi ca esti mai singur decat creziwinking laughing
Erau, parca, niste oameni cu niste grupuri de Discord, mergi si tu si socializeaza acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur că putem. happy

| Anonima163333 a răspuns:

La multi ani! Putem vorbi pe Facebook daca doresti.

| IamJoKeR a răspuns:

Ce-ai mai pățit frate?

| Cqarina a răspuns:

La multi ani! Putem vb pe insta sau snap daca vrei. Si eu ma simt singura, poate ne ajutam reciprochappy

| EuSuntOmul a răspuns:

La multi ani

| Roșiuță a răspuns:

Off,imi pare rau ca si de ziua ta te simti trista.Nici eu n-am prieteni, chiar daca am trecut clasa a 10-a.Mi-e rusine sa vorbesc cu oamenii ca sa nu ma critice pentru ca sunt mai grasuta. Daca vrei, vorbim. Sper ca esti mai bine acum. Apropo, la multi ani si iti doresc sa gasesti pe cineva cu care sa vorbesti.

| Anonim1225 a răspuns:

Pot vorbi eu cu tine. Eu chiar te înțeleg.

| dariasisi7 a răspuns:

Bai sincer mă simt cam la fel, lasă mi insta ul tau sa vb, nu garantez că te pot ajuta cu vre o problema, dar macar suntem singuri în grup

| 7octooombrieeeeeee a răspuns:

Eu, hai sa vorbim pe insta daca vrei happy