| neînțelesro a întrebat:

Buna! Mai degrabă e o intrebare urgentă, faza este ca am intrat live din greseala pe Instagram, incercam sa scriu un comentariu si persoana respectiva care făcea live mi-a trimis cerere si eu scriind in acelasi moment comentariu am apăsat si am intrat live pentru cateva secunde nu pret de mult. Intrebarea mea este ca Instagram a trimis notificare tuturor următorilor mei? Pentru ca am intrebat cateva persoane ca au primit si altele nu cum imi pot da seama cate persoane au primit?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca au primit toate, odata ce cativa deja ti-au confirmat asta.

| Catrice a răspuns:

Nașpa,aia e, te-au văzut prietenii, mate lucru.

| JustCC a răspuns:

Bună! Doar prietenii apropiați sau cei cu care interacționezi mai des pe Facebook au primit notificare.