| KimY a întrebat:

Maine am fost invitata la un majorat! Nu stiu cu ce sa ma imbrac, am multe haine dar nu stiu ce sa aleg(ce e mai potrivit). Cum sa imi fac parul?(fara coafor pentru ca nu am timp, inainte sa ajung la majorat mai trebuie sa mai fiu intr-un loc). Help me please! crying

6 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Depinde de locur in care respectivul/respectiva isi face majoratul. Ia-ti un maieu negru mai elegant, blugi skinni si pantofi cu toc gros. Parul poti sa ti-l intinzi cu placa, sau sa ti-l ondulezi, iar machiajul ar trebui sa fie simplu avand in vedere ca o sa dansezi, o sa ti se scurga tot in caz de transpiratie.

Poti incerca ceva gen: http://www.ceimbracazi.ro/wp-content/uploads/2009/07/untitled-11.jpg (citeste tot articolul aici http://www.ceimbracazi.ro/ce-poti-imbraca-la-un-majorat-intr-un-club/ )

Have fun ^___^

| BRoxana a răspuns:

Maine ai fost invitata la majoratrolling on the floor genial

| KimY explică:

Stiu ca am gresit acolo, m-am grabit putinbatting eyelashes

| didu_5680 a răspuns:

Ce zici de o rochita? E mult mai comoda si mult mai potrivita pentru astfel de evenimente;) sa fie lejera si eleganta, dar nu extravaganta, de parca ai pleca la nunta.;)) Iar parul.mm. daca dispui de placa ceramica, indreapta-l sau fa-l ondulat ( http://www.youtube.com/watch?v=gHD9538Y_rY ). Daca nu, pune-l pe bigudiuri (mai mari) din seara asta, dupa ce iti speli parul;)

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Ai putea sa iei un tricOu colorat, neste blugi comozi si o pereche de tenesi, parul l-ai putea indrepta si lasat liber, iar la ochi incearca : putin rimel si codite la ochi >big grin

| boyandme a răspuns:

Mona... o rochita de seara. un machiaj bine bine facut,... parul indreapta-l fara sa il ondulezi pentru ca iti va arata fata mai rotunda.
rochia e totul:*