| Andraa177 a întrebat:

Buna,maine am prima intalnire cu un anumit baiat care este de treaba( inca nu suntem impreuna si vorbim relativ ca niste prieteni deocamdata,,dar stie ca-l plac si el m-a intrebat daca am prieten, atat siii nu stie cum arat in real) Sfaturi? pentru ca sunt pe la inceput si n-am experienta si nu stiu rolling on the floor am 14

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Dar tu stii cum arata el? Ai grija sa nu cumva sa fie mai mare. Trebuie sa te porti normal, sa nu pari ceea ce nu esti. Fii tu insati si nu spune chiar totul despre tine din prima, fii mai misterioasa. Bafta!

| Andraa177 explică (pentru Aasdfghj):

Ne cunoastem mai mult pentru ca ne-am vorbit prin mesaje, si stiu cum arata in real, dar el nu ma stie in real

| AdrianaB1 a răspuns:

Si eu am 14.
Trebuie sa fii TU atat si destul de deschisa, sa nu ai emotii si nici sa nu fii prea timida creed.
Adica nu prea pot sa dau sfaturi, fara experienta laughing)