| Andrei_Soimu_1994 a întrebat:

Bună, mâine e ziua prietenei mele și n-am idee ce sa ii cumpăr, ce as putea sa ii cumpăr?

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Un buchet de flori si o bijuterie daca te tin buzunarele. A fi fost o idee buna sa rogi o alta fata sa te ajute cu alegerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa ii faci cadou un lant cu ceva frumos pe el ori sa ii dai ceva adica sa vina de la corason adica ce simti tu ca i-ar placea foarte mult

| christos1234 a răspuns:

Hei, la multi ani pentru prietena ta... Poti sa ii cumperi multe lucruri dar cel mai pretios pentru ea este ceea ce isi doreste, daca esti o prietena buna stii ceea ce vrea.

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Conteaza ce ii place, poate ii plac bijuteriile, floriile mai multe chestii, dar cel mai mult conteaza ce ii place ei