| Lev_Aleksei_1994 a întrebat:

Maine este ziua celui mai bun prieten. Ce as putea sa ii fac cadou, face 28 de ani

3 răspunsuri:
| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Un parfum ceva de marca armani etc.

| xxcxxcxx a răspuns:

Un tricou, un ceas, o tigara electronica, o papusa gonflabila, o bratara, un lantisor, o bluza, un fulllcap, depinde de preferintele lui, stilul lui, bugetul tau si de ceea ce gasesti pe piata!

| UZURPATOR a răspuns:

Tu il cunoşti bine, ai putea să-i iei faci un tricou personalizat cu o poză semnificativă din viaţa lui, care l-a marcat. Poţi să-i iei un parfum.Sau poţi sa faci o cană personalizată
Dacă dimineaţa se întâmplă să îl prinzi că îşi bea cafeaua din cana ta, atunci o cană personalizată care să-i amintească că are cana lui ar fi potrivită pentru el. Nu va mai trebuie să vă certaţi de la cafea, iar tu îţi vei putea savura cafeau din cana ta preferată. LA MULŢI ANI DIN PARTEA MEA LUI SI A FAMILIEI MELE, TOATE CELE BUNE SUCCES IN VIAŢA, NU UITA, VIAŢA ESTE UN JOC!