| vreausaslabessc a întrebat:

Maine ma apuc de dieta cu merebig grinMananc doar mere si apahappy Cine vrea sa o tina cu mine sa lase id-ul si vorbim maine dimineata pe messbig grinkiss.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ai făcut un scop în sine pentru a slăbi, şi asta nu e bine. O să devii anorexică, vei avea mari probleme de sănătate.

pa, pa.

| Nicoleta a răspuns:

Tu in fiecare saptamana incepi cate o dieta?
Ti-am tot urmarit intrebarile si fara suparare, dara ai nevoie de un psiholog sau de ajutorul cuiva.

Răspuns utilizator avertizat
| Dreamin a răspuns:

laughing)) ce rasp au mai dat si astia...
oricum si eu vreau sa slabesc dar mi se pare anormal numai cu apa si mere. iti dai seama ca ai sati ptreci tot timpul la baie :-s

| DorelSudoru a răspuns:

E o tampenie! Lasate incearca ceva sport si o alimentatie sanatoasa dar nu doar mere