| AnKa76 a întrebat:

Maine primele ore am teza la limba romana.Am niste emotii groasnice.Ce pot face sa scap de ele? Si imi e teama rau ca voi uita si stiu foarte bine lectiile.Dar cum pot scapa de emotii si de teama ca nu voi stii?

Răspuns Câştigător
| Adyizdroid a răspuns:

Coincidenta e ca si eu primele ore dau teza tot la romana... si eu sunt cam in aceeasi situatie la mine nici nu ne-a spus din ce o sa dam straight face. Uite stai calma... Punete in pat odihneste-te. Ai spus ca stii lectiile asa cas nu ai dc sa te panichezi.winking stiu cum e crede-mabig grin
BAFTA SI SA NU TE SPERI...E DOAR O NOTAwinking

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bea o cană de ceai antistres!
Succes.
Pa, pa.