| yasmiyasminutza a întrebat:

Buna,maine voi merge cu prieteni si iubitul meu la patinoar, am nevoie din nou, nu am patinuat niciodatalaughing, si maine va fi prima oara, cum sa patinez?(Pentru incepatoare) puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Si eu astazi am invatat sa patinez pentru prima data coincidenta, dai din picioare ca si cum te'ai da cu rolele si foarte important e sa stai aplecata in fata NU te lasa pe spate ca ai sa cazi!
Romantic ar fi sa va plinbati amandoi de mana si sa patinati.
Sper ca ti.am fost de folos.
Eu am cazut decat de 3 ori in fund laughing

| yasmiyasminutza explică (pentru CannbalCorpse):

Chestia e ca nici prietenul meu nu stielaughing

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nimeni nu s a nascut invatat oricum te va ajuta prietenul tau, o sa fie distractiv

| soriinaa a răspuns:

Eu cred ca tu nici nu ai scris vreodata, la ce greseli gramaticale ai. Mai intai ia niste lectii de limba romana si poate dupa o sa-ti poti da si tu seama ca nu prea exista vreo modalitate ca cineva sa te invete sa patinezi in scris. Bafta oricum la "patinuat"

| LeontinAndrei a răspuns:

laughing roaga-l pe prietenul tau sa-ti explice maine. Noi nu iti putem explica daca nu iti si aratam, iar aici... nu este cel mai bun loc unde sa intrebi. Oricum... Have funwinking

| cosmincuriosu97 a răspuns:

E ca pe role, patineaza lent si lin, nu rapid si agitat