| Pufuh a întrebat:

maine vreau sa ma duc la solar pentru prima data. m -am epilat cu ceara sambata si astazi mi am luat niste fire cu bigul si m-am iritat pe picioare. intrebarea mea este daca pot sa ma duc la solar maine daca sunt putin iritata pe picioare? afecteaza asta cumva? funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| EuSerenitySiAtat a răspuns:

Buna! Poti merge la solar dar e bine sa aplici pe zona iritata crema de protectie. Aplici o data inainte sa pleci la solar cu cateva ore si pana sa intri in solar inca o data. ar trebui sa fii ok, poti inlocui crema cu ulei de bebelusi, va ajuta la reducerea iritatiei!