| Andraanda a întrebat:

Mainee ma duc la liceu si as vrea sa va intreb daca cizmuletele mele cuu tinte de culoare crem mai inchis nu tare ar merge la pantalonii mei... Pantalonii meii sunt plini de floricele dar culoarea care domina este un albastru inchis urmat de roz si alb. Ce ziceti ar merge?
Sii ce bluza as putea sa asortez la blugi. Ce culoare :d?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tragedie. pana acum nu ai mai fost la scoala? sau ai fost in pielea goala si maine e prima ta zi din viata cand te imbraci cu niste haine. mai bine ai mai pune mana sa mai inveti ceva limba romana, niste semne de punctuatie ceva.

| Mada96Madutza a răspuns (pentru suntserios):

Hei! Fata a pus o intrebare aici la fel ca oricare alta persoana care are cont pe TPU... Daca totusi nu tii neaparat sa ii dai un raspuns, nu cred ca ar trebui sa o critici asa.