| Cazzoz a întrebat:

Merita sa traiesti?

P. S Fericirea e trecatoare dar tristetea ramane

Răspuns Câştigător
| chp a răspuns:

DA! O viata ai! Traieste.o happy. Nimeni nu.i perfect... Toti suntem uneori tristi dar vei vede. V.or veni momente frumoase cand ai dori sa nu se mai termine

3 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Esti emo? Depaseste momentul!

| FlyingSoul a răspuns:

Merita deoarece "Fericiti cei tristi, caci ei vor fi mangaiati" si daca ai s-ajungi acol sus ai s-o duci intr-o fericire continua!

| andras14 a răspuns:

Doar lucrurile marunte care te face sa te simti implinit conteaza,fericirea e efemera, sunt doar momente de fericire, normal ca e si tristete dar asta e trebuie sa invatam sa traim si cu asta