| Sapphire a întrebat:

Mi-am activat de pe Facebook optiunea aceea de a primi mesaje pe telefon cand nu sunt pe contul meu online. Am urmat toti pasii cum trebuie insa nu primesc nici un mesaj pe telefon atunci cand cineva imi scrie un mesaj privat. Doar la celalalte notificari primesc mesaje. Am omis ceva? Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| Fainosag a răspuns:

Poate nu este telefon performant sau poate nu ai memorie sau poate trebuie sa ai cont pe telefon facut... sper ca te-am ajutat>.