| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am bagat telefonul la incarcat seara si dimineata l-am scos, imi scria batrerie incarcata. Cand l-am scos imi scria bateria descata... Imediat cand il scot de la incarcat imi scrie baterie descarcata. Ce pot sa fac? Sa imi cumpar alta baterie?

Răspuns Câştigător
| RazvanHDd a răspuns:

Bateria e dusa mai mult ca sigur. telu nu are nimic si nici incarcatorul. incearca o alta baterie(sunt 85% convins ca e de la baterie)winking

1 răspuns:
| ioanaisfetcu a răspuns:

Incarcator defect, telefon defect sau baterie dusa. Trebuie sa verifici.