| ivansimona97 a întrebat:

Mi-am cumarat de curand un laptop,cu camera web si microfon incorporat, ce fuctioneaza perfect, am instalat messengerul, dar atunci cand vreau sa sun pe cineva adica video call, sus in dreapta acele iconite ..sau ma rog ce sunt sunt sterse *gri* si nu pot face clik pe ele, Va rog raspuns urgent dau funda!

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai probabil ca cel pe care vrei sa il suni nu are noua versiune de messenger cu videochat, si chiar daca tu ai, nu il poti suna pana nu isi instaleaza. Alta problema nu vad care ar fi. Mai e si daca cealalta persoana este pe telefon, la fel nu poti suna.

| ivansimona97 explică (pentru IsabelaIssa):

Treaba e ca ...am intrat de pc si puteam sa sunt, aceas persoana, in schimb pe laptop imi apare exact cum am explicat la intrebare... oricum mersi :
)