| doni_1852 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un telefon nou, dar nu are cablu USB. Cu toate acestea, mi-as dori sa pun muzica pe el de pe calculator. Mentionez ca am bluetooth pe telefon. Am auzit ca exista programe de descarcat de pe internet prin care poti descarca bluetooth-ul pentru calculator. Eu nu am acel cablu bluetooth care se baga in unitate. Va rog sa imi dati linkuri cu programe bluetooth happy si sa imi explicati pas cu pas cum s efoloseste. happyVa multumesc din tot sufletul ( asta doar pana cand imi voi cumpara un cablu de date ).

1 răspuns:
| äπđÿ a răspuns:

Are slot de card si ce card merge la el iti poti lua pentru un port card care il conectezi la pc foarte usor ca un stick si apoi scoti cardul din port card si il bagi int elefon depinde ce telefon spune detalii big grin