| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

Mi-am cumparat telefonul Cosmote Joy, si sunt foarte multumit de el, e foarte bun, dar am o problema: am conectat firul USB la calculator, ca sa-mi pn niste muzica pe el, si nu mi-l gaseste calculatorul, ce fac?

2 răspunsuri:
| Roxy_3314 a răspuns:

Intra in control panel si la add new hardwar si il cauta pc singur

| Multumesc a răspuns:

Si eu am acelasi telefon. la calculator jos in partea dreapta este ceasul si alte marcaje ar trebui sa ai o sageata verde si o ceva gri dedesubt ii dai click iar acolo in paranteza iti zice in ce document ti l-a deschis. apoi intri in "calculatorul meu" si dai pe documentul respectiv.De obicei il gasesti in "H" succes.tongue