| cflori a întrebat:

Buna
Mi-am facut o rezervare de avion pentru sfarsitul acestei luni.si am achitat la banca,costul acesteia,Acum as dori sa o anulez. aveti idee daca mi s-ar returna suma platita? Eu banuiesc ca nu, insa vreau sa ma asigur.Multumesc!

1 răspuns:
| Allynna2013 a răspuns:

Buna.Suma platita nu cred ca ti-o returneaza, depinde de agentia la care ai facut rezervarea.De ex: taromul nu returneaza decat daca se anuleaza/amana drumul din vina companiei sau a conditiilor meteorologice nefavorabile zborului.In schimb poti modifica, daca vrei, data zborului.