| Millie2000 a întrebat:

Mi-Am făcut un cont de Instagram și nu am prea mulți followeri.Îmi puteți spune vreo aplicatie prin care sa îmi apară ca am mai mulți followeri și care sa nu necesite nici un ban sau o metoda prin care sa fac mai mulți followeri? Va rog! E urgent!

2 răspunsuri:
| KevinLevin a răspuns:

Exista dar costa bani pe aplicatia spusa de tine.

| Liiana_Mariia_2000 a răspuns:

Eu am aplicatia aia, dar sa stii, mai mult o sa iti arate ca urmaresti persoane in loc sa te urmareasca ele pe tine. Pe iPhone sunt bune aplicatiile de genul, dar se intampla la fel. Nu o face! Nu recomand!