| Andreiskater a întrebat:

Buna!
Mi-am luat niste adidasi de fotbal (Nike Mercurial Victory tf)
Si din prima zi cand m-am urcat pe un gard s-au taiat in bot ( taietura cam de 1 cm; este taiat primul strat!) Intrebarea este:
Cum pot sa ii repar""?
Taietura se va extinde?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Daca s-au rupt din prima inseamna ca nu e marfa originala, asa ca nu prea ai ce sa-i faci pentru o perioada lunga, doar s-ai lipesti temporar

| ruPfashu a răspuns:

Pai sunt pentru fotbal nu pentru catarat pe garduri big grin Pare rau pentru tine... mergi la cizmarie si vezi daca au ce sa-i faca.

| Andreiskater explică:

Intrebarea este "cum" pot sa ii fac! nu alte chestii!