| anonim12345779 a întrebat:

Bună! Mi s-a furat telefonul acum 2 săptămâni si nu mai am acces la contul de Instagram. Am dat e-mail la Instagram si au cerut sa scriu pe o foaie de hartie numele meu, un cod pe care mi l-au trimis si numele de utilizator si sa apar si eu in poza respectiva. Am trimis exact cum au spus ei si mi-au dat un cod de recuperare de 8 cifre, dar nu imi apare unde sa-l bag. Incerc de o săptămână si ceva deja si tot timpul imi apare sa bag numarul de telefon sau facebookul. Am încercat sa ma conectez de pe Android si iOS si nu imi apare. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este pentru prima oara cand aud ca ti se cere sa trimiti o foaie de hartie scrisa... fara sens si fara logica de altfel.
Cand in realiate ti se cere un Document OFICIAL, precum: cartea de identitate sau Pasaport, unde exista numele tau si evident sa se vada clar, poza ta.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mergi la poliție și spune-le ca ți-au furat telefonul.

Lumea ți-a furat telefonul iar ție îți arte de instargam doamne