| Gicuta a întrebat:

Mi se intampla ceva ft ft ciudat...
deci
Acum 2 ani am visat ca un mort a venit la mine si a luat un cutit si m-a taiat pe mana, cand m-am trezit am observat ca pe mana respectiva aveam un fel de lini, o dungaa.
Iar acum cateva nopti am visat ca m-a stranss cu funia cineva de gat, de maini si de picioare si cand m-am trezit la gat am avut un fl de lini alb, la maini si la picioare in locurile respective eram rosie.

si e ceva ft ciudat!

voua vi s-a intamplat?

4 răspunsuri:
| DouaPuncteIcs a răspuns:

Poate ca te uiti prea mult la filme horror sau ca adormi gandindute la ceva urat
mi s-a intamplat si mielaughing
si mai ales varului meu el se sperie de orice si cand viseaza...laughing

| Digital112 a răspuns:

Te cheama man

| PA21345678i9 a răspuns:

Ii posibil sa ai o chestie.Nu pot sa-ti spun aici.
Mie mi se intampla des ce ti s-a intamplat tie.Intodeauna ma trezesc dupa cosmaruri cu urme/zgarietui pe corp. Dar e posibil sa ti'le faci tu singura in somn. Cel mai bine ar fi...cand esti foarte suparata sa dormi o noapte cu o prietena si sa observe ea daca se intampla cevabatting eyelashes
Daca vrei sa iti spun mai multe poti sa imi lasi mesajwinking:*

| just for me a răspuns:

Pai te gandesty prea mult la acele lucuri si e ceea continui sa le visezi.si eu noaptea inainte de culcare am niste ganduri f ciudate, mereu adorm greu, am problema mari cu somul. dar ma gandesc la lucuri frumoase si pozitive astfel incat sa adorm cu ganduri frumoase.si nu uita sa iti zici rugaciunea inainte de culcare, poate ti se pare nesemnificativ dar te ajuta.si cu dungilea alea... poate sunt doar coincidente chatterbox doar nu ti se intampla cu adevarat.