| danamarinela163537265492548363 a întrebat:

miercuri am fost la castel hotel dracula si acolo am vazut un baiat foarte dragut care poza dar nu stiu pentru ce si nu stiu nici cum il cheama.ma intrebam daca ma puteti ajuta voi.sa imi dati adresa lui de facebookk in caz ca stiti va rog frumos.
cine imi da raspunsul corect primeste o fundita din partea mea si primeste si vot.iar ceilati primesc vot
ps.scuzati categoria dar nu am stiut care sa pun

1 răspuns:
| nowar a răspuns:

Cum sa iti dea cineva detalii daca nu stie nimic despre acel tip?raised eyebrows o poza ceva?