| mady_3152 a întrebat:

Miercuri ma duc la munte la Gura Humorului. Cati bani mi ar trebui?
Ma duc cu parintii unei bune prietene. Cazarea nu mi trebuie.doar inchirierea skyurilor si ce mai trebuie acolo. Ms.

Răspuns Câştigător
| TaylorSwift a răspuns:

Inchirerea skiurilor: 40 lei
+(plus) daca mai vrei sa iei o pauza...
mancare + bautura: 60 lei
Si cam atat... de ci in total 100 RON. Ia-ti si tu a tine vreo 150 RON ca sa stii ca ai ceva verzisori de rezerva

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai tiar ajunge vreo 3 mil, depinde si cat stai acolo, trebuie mancare, iti mai ei suveniruri, mai ei un suc, o gustare si se duc banii, mai ales ca acolo toates scumpe, deci trebuie cam 3 mil si esti boer!

| katekate a răspuns:

Pai ia-ti vreo 300-400-500 lei sau si mai bine intreabati parintii
funda?

| alex199362 a răspuns:

Salut ia-ti cam 50-150 lei ajung