| ACM35B a întrebat:

N-am idee unde sa imi fac ziua, e in august, si as vrea in Bucuresti. Mentionez ca fac 14 ani, daca puteti sa imi dati si linkuri cu locatii m-ar ajuta mult. Acasa nu pot sa o fac, la mc, kfc sau film nu vreau, vreau ceva nou

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu esti bjucuresteanaca, este putin probabil ca sa ai musafiri/invitati care calatoresc sa te serbeze.
La 14 ani nu poti intra in cluburi, iar la restaurant cu parintii, este foarte scump.
Mai bine la o terasa de vara de langa casa ta! Se poate merge si cu jucarii, copii se joaca dupa ce mananca si tot asa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sincer este prea mare efortul daca tu nu esti din Bucuresti, vii aici numai pentru a ti face ziua de nastere? Poate este mai ieftin sa o faci acasa la tine chemi vecinele colegele de scoală, mama tata frati surori daca ai, este un efort si oboseală prea mare si pentru părintii tai sa veniti in Bucuresti sa faci o zi de nastere

| ACM35B explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai eu sunt din Bucuresti laughing

| 94Lucifer94 a răspuns:

În parc, dar să te duci cu un tort mare să se uite toată lumea la tine, să știe că e ziua ta. Ceva nou, nu? laughing

| ACM35B explică (pentru 94Lucifer94):

Sa stii ca ar fi ceva

| AndreiMarian1 a răspuns:

Hanul Drumetului