| AnaisC a întrebat:

Buna Natiune!
Am si eu o intrebare...Sambata asta ma duc la o zii de nastere, a unei fete de 12 ani si nu am nicio idee ce cadou sa ii iau...deci daca aveti orice idee va rog sa imi spuneti si mie, specific ca ii place foarte mult culoarea albastra.
Sa nu fie prea scump, maxim 70-80 lei.

6 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Poti sa ii duci un lantisor de aur, sau de arginthappy

| yo4ever a răspuns:

Poate niste accesorii...bratarii,cercei.big grin

| :X:X a răspuns:

Am 12 ani asa ca :
ce mi-as dori eu :
o bratara de argiint ar fi frumos
o bluza mai smechera laughing
in fine...
distractie placuta!

| Smile_3473 a răspuns:

Poti sa-i duci si tu o pereche de blugi, bluze, o fustita, niste sandale... Eu as opta pentru obiecte de imbracaminte. Sau, daca nu, ii poti lua un puzzle, poate e pasionata.

| rosesonfirelale73 a răspuns:

O pereche de cercei si un colier sau un tricou big grin

| OanaOana9 a răspuns:

Salut. Mie imi plac foarte mult jucariile de plus, le ador. Chiar am vazut intr-un magazin o jucarie albastra si mareeebig grin si era parca 60 lei. Sau ceva accesorii. Distractie placuta:*