| anonim_4396 a întrebat:

Bună, niște site-uri în care sa găsesc fete cu care sa comunic.
Nu ma interesează sa fac sex, ma refer sa comunicam, prietenie, relație, la asta ma refer.
Ma scuzați dacă am greșit categoria, în ziua de azi este cam greu sa găsești o fata și sa te bagi în seama cu ea, asa ca întreb, poate ma ajuta cineva
Nu vreau nimic altceva pentru început, doar comunicam, daca doriți mai multe detalii comunicam.
Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Alege (pe sprânceană) pe FB cu cine devii prieten și dă-i comunicare

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Adica pe sprânceană?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta ziceam și eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ceri prea multe.
Prea greu, La ce bun real life când ai internetul la indemânã.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg?
Adica?
Pai da, am internetul la îndemână, dar nu găsesc fete cu care sa comunic.