| AnnaBebitza a întrebat:

Buna:* nu am cum sa modific un document pdf(deschis cu Adobe)? adica sa scriu ceva in plus...doar in Microsoft word se poate? nu as putea sa l deschid cu alt program ca sa pot modifica?

4 răspunsuri:
| AnnaBebitza explică (pentru Salontanul):

Pai nu merge..am instalat programul.e totul ok.dar cand dau click sa scriu ceva nu merge.da mi id tau te rog frumos:*

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dezinstaleaza-l si mai instaleaza si alte programe de aici: https://www.google.ro/#q=editare+pdf
Ce Windows ai?

| AnnaBebitza explică (pentru Salontanul):

Mersi.dar am rezolvat altfel...am downloadat toolbar ul fromDOCtoPDF si merge perfect