| MaryaDelya a întrebat:

Buna nu am fost de doua saptamani din probleme si a sunat doamna diriginta si a spus sa vin maine la doamna directoare si a spus ca cheama pe cei de la protectia copilului si politia diriginta stia ca sunt bolnava si stia si de absente eu nu inteleg ce imi va face sau ce va spune imi va da amenda?

1 răspuns:
| sniper2998 a răspuns:

Pai daca e din motive medicale scoate o evidenta de la doctorul de familie pentru. a solicita timp pentru vindecare, apoi du-te cu ea la scoala.