| LittleMissCupcake a întrebat:

Nu am inteles niciodata de ce baietii cer poze fetelor laughing) nu ma refer la poze indecente, aproape toti baietii cu care am vorbit mi-au cerut poze cu mine (din nou, nimic indecent), dar de ce, avand in vedere ca m-au vazut de atatea ori in realitate? laughing)

6 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Da, nici eu nu înțeleg.
Poate ne spune şi nouă cineva de ce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facem colectie de poze cu fete, sa avem pe ce sa ne dam ****.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca tu ai vorbit vreodata cu vreo fata, nu stiu de ce..sau stiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vorbit cu foarte multe.
Eu am fost ironic.
In caz ca nu stii ce inseamna ironic:
https://dexonline.ro/definitie/ironie
N-am ce sa-ti fac daca nu ai simtul umorului.

| LoredanaS19 a răspuns:

Probabil vor sa aiba o poza cu tine care sa o vada doar ei, sau te vad frumoasa si vor sa te vadă in acel moment,( cum esti aranjata, cum arati, etc) :*

| gogudelagara a răspuns:

Deoarece unii băieți vor sa te vadă cum arați pe moment, acasă la tine, atunci cand nu esti machiata sau alte prostii.