| Ramona000 a întrebat:

Nu mai pot posta pe Facebook public.
Nici macar postarile mele nu le mai pot face publice.
Imi apare doar,,prietenii prietenilor,prieteni,prieteni cu exceptia..., anumiti prieteni sau doar eu", dar public nu mai imi apare...

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Dacă nu ai intrat pe setări, intră și verifică rubricile legate de activitatea pe Facebook. Poate, din greșeală ai blocat activitatea pe Facebook. Dacă, nu este așa, au o rubrică de contact și scrie la Facebook. Dacă nici așa nu rezolvați, nu aveți decât să închideți contul și vă faceți altul! Succes!