| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa intru pe facebook si pe alte site-uri. imi zice ca certificatul de securitate al site-ului nu e inca valabil. nu merge cu niciun motor de cautare. nici cu internet explorer nici cu google chrome nici cu safari nici cu opera. si nu stiu ce sa ii fac. pot face ceva sa mearga? dau FUNDA celui care imi zice si mie cum

Răspuns Câştigător
| BeHappyKitty a răspuns:

Buna. vezi daaca ai data si ora corect pusa. ca am avut si eu problema asta.:-s. fundita?puppy dog eyes

1 răspuns:
| CreierSupersonic a răspuns:

Descarci firefox, o sa-ti apara la fel, dar ai un buton ep care scrie I understand the risks, dupa aia dai apply sau cel mai simplu uita-te daca data, ziua si ora sunt bune.