| darkprincesskiss a întrebat:

Nu prea ma pricep la calculatoare dar acum cateva zile mi-a expirat licenta la Windows 7 si nu am are cine momentan sa imi instaleze altul. Are ceva daca mai stau o perioada cu el expirat? Si nici ventilatorul nu cred ma mai merge bine pentru ca atumci cand il inchid face un zgomot de parca opresti un aspirator laughing. Oare ce are?

2 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Pai, probabil trebuie dus la curatathappy

cat despre licenta, mai bine faci ceva cu ea, pentru ca o sa iti mearga greu calculatorul si o sa se blocheze intruna

| CristiMihai a răspuns:

1) Daca iti expira licenta nu trebuie reinstalat exista un program care poti sa pui un cod si sa apara cum ar fi ca e licenta platita permanenta
2) Daca ai ventilator pe placa de baza pe placa video si pe sursa! Dar nu e scump un ventilator deci poti sa iti iei unu happy