| TheBlackSwan a întrebat:

Nu prea stiu de la un timp ce se intampla cu mine si as fi recunoscatoare daca m-ati putea ajuta. Mi se pare ca pe zi ce trece tot mai lenesa sunt si fara chef de nimic. inainte nu eram asa, ba dinpotriva aveam chiar multa energie si acum nu mai am forta sa fac nimic. Cum ar putea sa-mi revin?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate si timpul de afara iti da starea asta

| Voidwithin a răspuns:

Cand zici ca n-ai forta te referi la cea fizica sau nu ai vointa?

| TheBlackSwan explică (pentru Voidwithin):

Forta fizica. Nu am putere sa alerg sau sa fac alte acctivitati sportive pe care le puteam face inainte.

| Voidwithin a răspuns (pentru TheBlackSwan):

Du-te la sala si intaraste-ti muschii corpului alta cale nu cred ca exista.

| TheKataGirl a răspuns:

Vine cu varsta... stiu cum e. E din cauza scolii si a stresului pe care nu il aveam cand eram mici. Nu prea poti sa scapi de chestia asta. Trebuie sa te mobilizezi si atat. Altceva nu ai ce face...