| FallenAngel_2627 a întrebat:

Nu stiti, este in Satu Mare vreun salon de pierce sau orice alt loc unde pot sa imi pun un pierce in buza? Mersi

2 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Nus din Satu Mare dar incearca la magazinele care vad cercei si alte din astea sau incearca la spital... daca nu gasesti acolo nimic hai in Baia Mare si incearca la Perla neagra dar vezi ca trebuie sa ai minim 18 ani

| bublegum a răspuns:

Io is din sm big grin
Este unu aproape de piciorul podului decebal, ii si salon de frumusete chiar langa el