| AdrianaIoana16 a întrebat:

Nu știu ce sa fac, simt ca nu mai pot îmi vine sa îmi iau viațacrying Acum o luna mama mea a murit, am facut Atac de panica si depresie, am plâns foarte mult si mi-a fost foarte greu mai ales pentru ca nu am pe nimeni sad doar o prietena mi-a fost alături si m-a sprijinit si tatăl si fratele meu dar pe tata nu prea il iubesc, nu l-am iubit niciodata ca pe mama din cauza comportamentului pe care il are este un om foarte sever, dificil si dur, niciodata nu am simțit iubire din partea lui a fost mereu foarte rece chiar si acum tot asa e sad cu fratele meu nu prea ma inteleg, suntem foarte distanți si ne certam mereu, mie mi se pare ca el nici nu tine la mine, câteodată cand vorbeam sa iesim si noi in oras, sa ne plimbam sa mai petrecem timp împreuna îl sunau alți prieteni sau fete si pleca cu ei, pe mine ma lasa singura in casa. Este foarte lacom si este orbit de bani. Singura persoana care ma iubea cu adevarat si langa care ma simteam iubita era mama, am iubit-o extrem de mult nici nu am cuvinte sa spun. Simteam si eu ca îi pasa cuiva de mine si simteam iubirea si grija ei pentru mine. Acum ma simt Singură pe lume, nu ma simt iubita De nimenicrying Ca si cum nu ar fi fost de ajuns, am mai primit o lovitură, am aflat ca iubitul meu cu care aveam o relație de 6 luni mai are pe cineva, este cu o fata foarte bogata si vrea ceva serios cu ea, au planuri de viitor si mi-a spus ca era cu ea înainte sa ma întâlnească pe mine si a vrut doar sa glumească cu mine. Nu stiu ce fel de gluma este asta dar in fine. Eu stiu ca ma iubește mult si sta cu ea pentru bani, langa ea poate avea un viitor mai bun dar nu cred ca o sa fie vreodată fericit cu adevarat. Nu mai suport sa trăiesc in lumea asta. Nu mai suport viața asta grea. De ce În ziua de azi totul este pe interes si toti sunt pentru ei, numai oameni falși, egoiști si lacomi. Nu mai exista prietenie adevarata, iubire nici atât. Nu merita sa iubești cand totul se rezuma doar la bani, sex si distracții. Întrebarea mea este ce sa fac, cum sa fac sa fiu si eu mai dura, sa nu mai am încredere in toata lumea si sa nu mai pun suflet in orice. Cum sa fac sa scap de depresie pentru ca de. 3 zile plâng intr-una, nu mai manac si vars mereu sad si cum sa fac sa îl uit pe fostul meu iubit, ma gandesc intr una la el si imi pare rau pentru ca stiu ca ma iubește, cand mi-a spus lucrurile alea avea lacrimi in ochi. L am iubit extrem de mult si am trecut prin multe împreuna, avem o poveste foarte frumoasa, o dragoste pe care nu cred ca o sa o mai întâlnesc vreodată.Va multumesc mult si va rog sa nu luați in bătaie de joc, eu chiar sufăr foarte tare.

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Fiecare ne nastem si murim deoarece asa este legea firi iar noi astea ce ramanem trebuie sa fim puternici sa trecem peste si sa ne asteptam randul.
Nu trebuie sa cedezi pentru cineva care nu merita si scoateti din cap ca te iubeste ca daca te iubea nu te lasa pentru toti bani din lume nu doar pentru alta.Ai trecut prin atatea greutati ca sa te lasi invinsa de o relatie de 6 luni in care erai rezerva nu merita ai viitorul in fata si multe lucruri bune ce te asteapta.
Lupta pentru tine si viitorul tau invata, munceste si bazeazate doar pe tine nu te mai increde in orce si oricine ca fiecare isi urmareste propriul interes.

| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns:

Scoate-ti 'nu pot' si 'nu suport' din gandire

| Anonim23091998 a răspuns:

Hey...am vazut prin ce ai trecut si imi pare foarte rau de ce ti s-a intamplat cu mama si iubitul tau... daca vrei sa te descarci poti sa imi trimiti un mesaj. sa stii ca nu esti singura. nu toata lumea este asa

| Anonim23091998 a răspuns:

Hey.am vazut prin ce ai trecut si imi pare foarte rau de ce ti s-a intamplat cu mama si iubitul tau... daca vrei sa te descarci poti sa imi trimiti un mesaj.sa stii ca nu esti singura.nu toata lumea este asa