| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Bunawinking nu stiu ce vreau sa va intreb.este cam prostesc am 12 ani fac 13 pe 28 aprilie adica luna aceasta.si miau crescut sanii din 2009... dar acum sau marit si sau intarit.am scurgere vagina.a.stari de ameteala...cad pe ganduri instantaneu.sau cum se scrie ma enervez repede.vreau.orgas.asa.etc.si as dormi in continu despre mancare nu imi vorbesc

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Buna Bianca si la Multi ani. Poate daca mai pui o data intrebarea sa intelegem si noi, te ajutam cu placere. Din ceea ce inteleg eu, tu treci prin pubertate - nobody died from it happy

4 răspunsuri:
| Anxx a răspuns:

Eu cred ca treci prin schimbarile oricarui adolescent, fiindca ai intrat in perioada pubertatii. De obicei, schimbarile acestea sunt normale, insa daca te simti rau ar fi bine sa vorbesti cu mama ta si sa mergeti impreuna la un medic.

| AneZniP a răspuns:

Esti in prag de adolescenta nu-ti mai face griji... stiu cum e... e ceva normal la varsta ta happy

| annna a răspuns:

Ai intrat in perioada pubertatii deci aceste schimbari sunt normalewinking

| NOBODY a răspuns:

*își amputează penisul ca să aibă ciclu*