| ela_8957 a întrebat:

Nu stiu daca va intereseaza dar sper ca da...Pentru cei care vor sa ajute si nu stiu cum, uitati un mod simplu... Sper sa apare bannerul asta:

Sau daca nu intrati aici: http://www.clopotel.ro/ajuta_copiii_nevoiasi/trimite_fel icitare/... O sa vedeti ce e de facut! Este un mod usor si placut de a ajuta pe cineva...:X...Pa-pa!

Răspuns Câştigător
| M.madallina a răspuns:

Eu am incercat sa desenez dar nu mi-a reusit...chiar mi-as dori sa pot posta un desen... o sa mai incerc

1 răspuns:
| ela_8957 explică:

cryingLa mine arata ca nu apare bannerul... Oricum sper sa fiti interesati...