| Anonima00000 a întrebat:

Nu vreau răspunsuri date in gluma pentru ca aici pun o intrebare serioasa! Stiu ca suna ciudat dar pana acum nu am putut sa imi introduc degetele in vagin deoarece nu intrau acolo daca știți cum zic. Eram la dus si am zis sa incerc sa introduc un obiect, cand am realizat ca pot baga acel obiect fara dureri dar degetul nu il pot baga, cine îmi poate oferi o explicatie? Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Explicatia logica a faptului ca ai reusit sa introduci acel obiect in vagin usor si fara sa apara durerea s-a datorat faptului ca in mod cert era foarte neted comparativ cu degetele tale. Se asemenea se poate presupune ca degetul tau este foarte putin sau NU este deloc lubrifiat in momentul in care incerci sa-l introduci in vagin care la randul sau nu este prea bine lubrifiat. Este indicat sa fie folosit ca lubrifiant saliva, pentru a umezi atat vaginul cat si degetul cu care urmeaza sa-ti faci ''degetica''. Succes!

2 răspunsuri:
| Fabyana307 a răspuns:

Depinde daca esti sau nu virgina, sau ce tip de obiect ai bagat. nu sunt in masura sa iti dau un raspuns concret, insa probabil depinde si de pozitia in care stateai, sau daca stateai incordata sau poate ai bagat degetul gresit.

| Anonima00000 explică (pentru Fabyana307):

Nu sunt virgina si daca incerc sa "imi desfac picioarele" ma doare putin insa cand incerc sa stau "gheboasa" pe romaneste nu sumt o durere, acum am incercat sa bag toate degetele sa vad sa testez care este mai potrivit dar nu a mers :/