| Vlad1202 a întrebat:

Buna! Numele meu este Vlad.De acum un an și ceva am întâlnit o fata foarte frumoasa. Mie mi-a plăcut din prima clipa de ea. Este foarte drăguța și are un comportament deosebit. Mie imi place foarte mult ea, dar nu știu cum sa ii zic acest lucru. Simt ca sunt îndrăgostit de ea. Imi este frica ca dacă ii voi zice acest lucru, nu vom mai fi nici prieteni. Momentan ea ma considera ca pe un prieten. Nu știu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu-i zici cat mai repede, cu sigurnata o sa-i zica altul si o pierzi.

| LostForForever a răspuns:

Spune-i ce simțiți pentru ia cu adevărat fără te-am și frica cu curaj Vlad așa afli adevarul

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut, Vlad! happy Mă bucuri că trăiești aceste momente unice, clipe de fericire și emoții intense!winking Dar nu uita, că poate fi riscant, la fel cum ai spus și tu, sad pentru că este foarte probabil ca ea să nu îți împărtășească aceleași sentimente. big grin Dar știi vorba aceea: "Încercarea, moarte n-are"winking deci eu îți sugerezi să îți exprimi în cel mai minunat mod, ceea ce simți pentru ea. Mult succes! Funda? big grin