| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* o intrebarebig grin daca am 15 ani jumate credeti ca ar fi prea tarziu sa ma apuc de volei? Imi doresc sa fac si eu un sport deoarece mi se pare ca trece timpul pe langa mine degeaba fara sa fac ceva si nu imi place plus de asta as vrea sa cresc si in inaltime.Deci ce credeti? este prea tarziu pentru volei? si ce alte sporturi as mai putea face avand in vedere ca sunt slaba si am 1.58? v-am spus asta ca sa stiti sa nu imi ziceti sumo sau mai stiu eu ce altcevalaughing. Ms:* dau fundita:*

3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Bunahappy Mi se pare o idee buna sa te apuci de un sport. Ai putea juca volei, handbal, tenis...ce iti place tie. Nu tarziu, tarziu e la 20 de ani. Succeswinking
Funda?happy

| vlad_1897 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu sa te apuci de volei. Ca alte optiuni ai putea face handbal(am facut si este grozav), tenis de masa si de camp, baschet si multe altele.

| Andra_5216 a răspuns:

Nu este prea tarziu sa te apuci de sport, mai ales de volei, eu fac voeli de 2 ani si am 13 si sunt la minivolei pe tara in semifinala...tu poti intra usor la volei si indata ce inveti o sa fie bine...nu e asa greu, tr sa muncesti bafta