| SKa a întrebat:

Buna, o intrebare despre facultate, sunt anul 2 si nu fac necesaru de credite, asa ca voi fi repartizat automat sa repet anul 2 cu taxa, dar vreau sa inghet anul se poate?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Se poate dar trebuie sa mergi inainte de inceperea anului universitar la secretariat si sa ceri acest lucru, dar trebuie sa ai motive serioase (gen medicale sau plecare din tara) si poti sa intrerupi facultatea pentru maxim 2 ani.

1 răspuns:
| Antopuff a răspuns:

Da, poti. Acum depinde si de regulamentul facultatii.