| ARESISBACK a întrebat:

Bună, o intrebare pentru cei care au pirceing in limbă, am avut acum 4-5 ani pirceul și astazi am incercat sa imi bag un pirce sa vad daca mai intra, a intrat mai greu putin pana a strapuns partea de sus, acum intrebarea mea este, nu am voie sa fumez ceea ce deja am facut-o si sa beau sau sa mananc sau pot sa fac toate astea linistita? De mancat nu voi manca mancare solida pentru ca nu vreau sa imi intre acolo, de durut nu pot sa spun ca ma doare decat foarte putin partea de sus, mai degraba se simte ciudat pana ma obisnuiesc cu el din nou.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-l băgai. Ai mai multe dezavantaje decat avantaje. Plus o eventuala infectie.

| sierra1 a răspuns:

Dacă tot zici că ai fumat, atunci și intrebarea e fumată

https://www.tpu.ro/......mba-funda/