| Andreyutza123 a întrebat:

O sa merg la ziua unei bune prietene de-ale mele...si am auzit ca o sa fie multa lume.Cum sunt timida, iar la aceasta petrecere va veni si un baiat mai specialhappymi-e frica de momentul intrarii in camera! Deoarece la datile trecute cand am fost si am intrat in camera... o multime de oameni s-au uitat la mine si m-am blocat! As dori sa imi dati cateva sfaturi de a trece peste aceasta "frica". Niste idei de cum sa zambesc, unde sa ma uit prima oara, pe cine sa salut prima oara. Dau fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Daniel123 a răspuns:

Pai uite in primul rand fi tu insuti si inainte de a intra in camera gandeste-te ca nimic nu are sa te intimideze. Daca vrei sa ai un impact eu zic "zguduitor" asupra baiatului ala ar trebui sa zambesti si sa te uiti in ochii lui in accelasi timp.Si saluta pe toata lumea pentru ca doar prin respect dobandesti respect! Eu cam atat pot sa iti spun nu mai am decat sa iti urez Bafta si sa te distrezi la party! P. S. Nu dansa pe manele

4 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Poi nu trebuie sa arati nimanui ca esti mai timida prima data o sa ii spui La multi ani! sarbatoriteiwinking apoi o sa vb cu cine te intelegi mai bine de acolo incearca sa discuti cu toata lumea si sa nu arati ca esti timida fi de acord cu ceilanti si arata-le cu nu esti timida fata de nimeni...zambeste si nu privi in jos sau pe tavanlaughing fi vesela si nu lasa pe nimeni sa te supere distreazate danseaza Incearca sa te porty cum nu ai mai fost niciodata iti spun sigur cei care te credeau altfel vor fi uimiti. sa nu ii lasi sa te schimbe si daca iti spun ceva fi sigura ca e INVIDIAwinking... Sper ca tya fost de folos si ca tya dat incredere in tine

| Cryss_2345 a răspuns:

Spui Buna tuturor.sh te duci sa ii spui la multi ani sarbatoritei. Si nu uita zambeste mereu. baftahappy

| SorynaSweet a răspuns:

Pai sarbatoritei trebuie' sa ii dai o atentie deosebita... poti sa fii si mai nebuna sh sa intrii spunand BUNA LUME! dar daca sunt parintii fetei acolo mai bine nu. El va aprecia daca esti mai timida dar sa te uiti la el din cand in cand... daca e asa special sigur iti pasa :X

| Andreyutza123 explică:

As fi dat la toata lumea funditasad