| Girll12 a întrebat:

O sa povestesc ceva happy sper sa ma ajute cineva.
Deci in vara aceasta a venit verisoara din Canada la mine, ea s-a imprietenit cu cea mai buna prietena a mea happy Asa, apoi dupa ce a plecat verisoara mea, cea mai buna prietena a mea le-a spus la niste fete un secret de-al verisoarei mele x_x
Eu i-am spus verisoarei mele i-ar ea s-a enervat foarte tare si mi-a spus ca a rupt prietenia cu cea mai buna prietena a mea oh go on
Okey, a fost vina mea ca i-am spus verisoarei mele dar cum pot sa le impac? straight face Vara viitoare cand vine iarasi verisoara mea nu vreau sa stau o zi cu una si o zi cu cealalta oh go on sad
Deci cum le impac?

Funda happy

Răspuns Câştigător
| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!:*
Pai spune`le ca a fost o greseala ca ea a zis secretul verisoarei tale.Si ca trebuie sa o ierte de dragul tau...si chiar si de dragul ei, fiindca s`au imprietenit repede si poate ca au petrecut unele momente frumoase in aceasta vacanta.
Spune`i ca oricine merita o a doua sansa.
Sper sa reusesti! Pupici:*

3 răspunsuri:
| Burlacu006 a răspuns:

Mare greseala ai facut eu zic ca ai sanse sa le impaci dar dupa aia s-ar putea sa nu mai vorbeasca ele cu tinewinking

| Girll12 explică (pentru Burlacu006):

Hmm... Nu cred ca cineva din familie te-ar lasa, iar nici la cea mai buna prietena nu ma astept la asa cevawinking
Nu sunt genul acela de persoane.

| corodidenisa a răspuns:

A fost vina ta fiindca iai spus