| AngelRawrr a întrebat:

Bunahappy! O sa radeti putin la intrebarea mea!laughing). Vreau sa va intreb daca chiar credeti ca in anul 2012 vom murihappy! Vreau raspunsuri personale whistling! >Funda:-!

14 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Nici eu nu cred ca vom muri asa imi m-ai spunea mamaie mea de la tara prin 1999 cand sa trecem in 2000 ca vine sfarsitul lumi ca vom muri cu toti si uite ca nu am am m-ai murit, sincer m-am speriat cand am vazut filmul 2012 mi s-a parut real dar sunt singura da nu e sfarsitul lumii acum in 2012, dar odata si odata tot o sa fie dar nu o sa stie nimeni o sa ne ia prin surprindere, sper sa fie cand o sa am 99 de ani, batrana intr-un baston sa numai vad si sa simt nimic.

| Ana a răspuns:

Nu murim

| BellsC a răspuns:

Nuuu.
Nu in 2012 ci in 1216rolling on the floor
Uite daca e sa ne luam dupa Tv...eu nu cred nimic din astea.Ba ca in 2012 ba in 1216...nici ei nu stiu.
D-zeu e singurul care decide cand vom murii poate fi si maine daca asa a deciswinking
La televizor sunt doar... speculatii pentru audientabig grin
Fundi?batting eyelashes

| LoVe_6598 a răspuns:

Nuuuu deloc.laughing.
S-s zis de multe ori cano. si in 16. 06. 2006 va fi sfarsitul lumii pentru ca apare 6 6 6 - nr posedat...".". a si in 2000 cica s-a anuntat asa ceva. si cica si acum pe 11. 11. 2011 va fi un cutremur f marelaughing dar nu va fi. [superstitii]...si pareri sa bage oamenii in sperieti.laughing
fundita?

| GirlWonder a răspuns:

Nu vom muri. S-a spus ca viata va disparea de pe pamant si in 2000 si in 1998, deci nu iti face griji. happy

| sixtythree a răspuns:

Nu, nu vom muri. Este doar o estimare a cercetatorilor, dar nu ca vom muri. Poate se vor intampla niste... cum sa spun... calamitati. De ex. cea prezisa de mayasi este ca vom muri. Daca te uiti la discovery o sa-ti dai seama. Doar Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii. Eu personal nu cred ca vom muri.

| Saraaaa a răspuns:

Toata lumea zice ca nu o sa se intample dar daca se intampla mie una mi-e frica:-ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e o minciuna deoarece asa au zis magii aia si in anul 2000 si vad ca acum inca mai exista terra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca va veni in 2012 sfarsitul lumii, si chiar daca va veni mie nu mi-e frica pentru ca ma incred in Dumnezeuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si voi puteti sa va incredeti in Dumnezeu, cere-tii sa va ierte si el va va iertawinking si incredeti-va in el puteti sa cititi si din biblie, din noul testamentwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai DUMNEZEU stie asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...nu vom muri! In sensul va disparea lumea. Dar de murit s-ar putea sa murim, de FOAME!

| selenuca a răspuns:

Eu nu cred

| selenuca a răspuns:

Da vom muri asa cum am murit cand a deschis gaura neagra:d