| Maria12352 a întrebat:

Buna, o sa va povestesc ceva.
De vreo 3 luni imi place de un băiat....am vorbit cu el mi-a spus ca ma place, intr-o zi m-am întâlnit cu el, ne-am plimbat ne-am sărutat. După am plecat acasă, ne-am mai intalnit de vreo 2 ori, iar a 3 a oara mi-a propus sa facem dragoste. Eu nu am vrut pentru ca nu eram pregatita (eu am 17 ani si sunt virgina iar el are 20) după mi-a dat mesaj că e supărat ca nu am vrut sa o fac, i-am explicat ca nu sunt pregătită ( noi eram de 5 zile impreuna) si mi-a spus ca nu poate astepta deloc si s-a despărțit de mine. Cred ca statea cu mine doar pentru a se culca cu mine, eu il iubesc foarte mult si nu voiam sa se intample asa...
Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Trebuie sa ti-l scoti din cap. Tipul nu te iubeste. A vrut doar sa te foloseasca.

| Alexuţ02 a răspuns:

Să-ţi bagi minţile în cap şi să înţelegi că el a venit cu ideea doar să te facă să te culci cu el.

Aia nu e iubire adevărată, e iubire doar în capul tău, revino-ţi, nu l-ai pierdut pe Făt Frumoslaughing

| Treaem24 a răspuns:

Sal uiti foarte simplu

| dd17 a răspuns:

A vrut doar sa te foloseasca, mai bine ignora l