| Azazaa a întrebat:

Paii cum sa incep.:-s

Am fost cu un baiat timp de 8 lunii sigh Ne-am iubit foarte mult, am petrecut foarte multe clipe frumoase impreuna, dar la un mement dat ne-am despartit. din cauza mea. eu cu, conceptiile pele;-@ asta a fost acum 3 lunii fix de ziua mea :-s timp de 2 luni jumate nu am mai vorbit de loc a fost foarte suparat pe mine e mai avut o relatie de 3 4 zile cu o tipa si atat in schimb eu am mai avut vreo 2 relatii fiacare a cate o luna. dar nu stiu nici unul nu era ca EL sad

Buun... Intr-o zi imi era foarte foarte dor de el, imi aduceam aminte de toot si m-am gandit sa imi cer scuze, ne-am impacat dar nu prea vorbeam pana intr-o zi cand a fost la un coleg de a lui ce sta prin apropriere iar cand a trecut pe drum am iesit sa-i dau clatite laughing [ era pe mess pe tlf si mi-a sps sa-i aduc si lui ] in acea zi am vorbit non-stop si ne-am dezvaluit toate sentimentele pe care inca le mai aveam unu' pentru celalalt, am plans, am rass.

Ok, pai. faza cea mai aiurea este ca noi stam intr-o zona rurala iar el anul acesta se duce la liceu la Bucuresti, eu mai am inca un an de generala aici unde stauu! Acum 2 ore mi-a dat vreo 4 sms cu " te iubesc." apoi m-a sunat si imi tot spunea ca ma iubeste ca ii e dor de mine... ca de ziua mea pe 30 o sa vine pe aici... ca sunt singura fata la care se gandeste ..ca abia asteapta sa treaca anul acesta si sa ma duc si eu la liceu la Bucuresti

Intrebarea este. daca vom fi din nou impreuna oare va merge relatia? O sa vina o data pe saptama vinerea si pleaca lunea..Cum sa fac sau ce sa fac sa ii arat ca pot astepta un an si pot accepta ideea de a ne vedea o data la saptamana sad Imi e teama ca daca se va duce la liceu acolo vor fi fete noii. el se va indragosti etc.sad Ma gandeam ca atunci cand va veni aici sa il pun sa imi promita ca anul acesta vom fi impreuna si nu ne vom despartii. vom vorbi mereu etc.

Nu stiu ce sa fac cum sa fac ajutati-ma va roog! sad Vreau cat mai multe sfaturi. Fundita.sad

1 răspuns:
| Daia14 a răspuns:

Explicai ca iti e frica sa nu il pierzi. big grin. Daca te iubeste cu adevarat nu te va lasa pentru altele oh go on.