| TeoReo a întrebat:

Parintii mei spun ca tot ceea ce tine de Facebook,Instagram,Twitter, Whatsapp este inutil pentru mine si sincer vreau si eu o retea de socializare unde pot sa vorbesc cu oamenii, ceva gen Omegle dar unde pot sa imi fac prieteni.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Iesi in lume!

| Gunoi a răspuns (pentru Konata):

Bun sfat :big like: laughing

| baime a răspuns:

Hei. Intr-adevar toate au si parti negative.dar incearca sa le explici alor tai ca la un moment dat o sa ai nevoie de un cont de Facebook. Eu cel putin..sunt la liceu si chiar am nevoie. Avem un grup al clasei si sunt si cativa profesori care ne scriu acolo teme si alte chestii. Acum depinde si cati ani ai. Vorbeste deschis cu ei si explica-le. Pup si succes.